Dobry stomatolog - Poznań Grunwald

W naszym gabinecie zlokalizowanym w dzielnicy Poznań Grunwald dysponujemy bardzo dobrym specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy wykonywać różnego rodzaju zabiegi. Jednak nie tylko dobry sprzęt decyduje o poziomie pracy stomatologa. Posługujemy się także dobrym materiałem, służącym do leczenia i wypełnień. Stomatolog w naszym gabinecie, działającym na terenie miasta Poznań przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wizyta rozpoczyna się od bezpłatnej diagnozy, którą na wstępie przeprowadza stomatolog. Następnie przechodzi do ustalenia warunków i sposobu leczenia i… zaproszenia na fotel. Oczywiście zawsze pacjent może zapytać o nasz cennik.

Zajmujemy się:

  • ortodoncją
  • stomatologią dziecięcą
  • stomatologią zachowawczą
  • stomatologią estetyczną
  • protetyką
  • ortodoncją
  • periodontologią
  • wykonywaniem znieczuleń, wypełnianiem ubytków w zębach, leczeniem urazów zębów, leczeniem kanałowym
  • leczeniem zgorzeli, uzupełnianiem braków w uzębieniu przy pomocy koron porcelanowych
  • chirurgią stomatologiczną, usuwaniem zębów stałych oraz mlecznych

Dobry poziom usług wg atrakcyjnego cennika

O jakości leczenia stomatologa decydują jego efekty i sam przebieg wizyty. W naszym gabinecie w Poznaniu leczymy bezboleśnie! Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Na każdym etapie leczenia stomatolog informuje pacjenta w prosty i przystępny sposób, co do sytuacji i przedsiębranych kroków. Co istotne – o cenie dowiaduje się przed dokonaniem zabiegu! Ponadto nasz dokładny cennik jest przedstawiony na stronie internetowej gabinetu.

Polecamy nasze usługi nie tylko pacjentom z Grunwaldu, ale i innych dzielnic Poznania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę!

PO PROSTU PRZYJDŹ – O RESZTĘ SIĘ NIE MARTW

Stomatologia zachowawcza

Nasz gabinet może pochwalić się szerokim wachlarzem usług stomatologicznych. Jednym z obszarów naszej działalności jest stomatologia zachowawcza. Jest to najpowszechniejsza z dziedzin stomatologicznych, więc właściwie każdy stomatolog się w niej specjalizuje i nią się na co dzień zajmuje. W ramach stomatologii zachowawczej podejmuje się rozmaite działania zmierzające do tego, by utrzymać naturalne zęby w jak najlepszej kondycji. Mowa nie tylko o leczeniu próchnicy, ale także o zapobieganiu tej chorobie uzębienia. Warto podkreślić, że w poznańskim gabinecie Bajkodent gwarantujemy całkowicie bezbolesne leczenie. Co więcej, w pracy wykorzystujemy sprzęt i materiały najwyższej jakości. Mamy też świadomość tego, że dobry stomatolog powinien dbać o komfort pacjentów podczas wizyty dentystycznej.

Zadzwoń pod numer tel. 618-674-444 lub 734-743-083 i zarejestruj się

Gabinet

Bajkodent
stomatologia rodzinna

ul. Mgielna 12
60-329 Poznań

Gabinet